Отборът на Валядолид изпусна важни точки в ожесточената си борба

...

Валядолид се подхлъзна в края и си усложни живота

Отборът на Валядолид изпусна значими точки в ожесточената си битка за оцеляване след 1:1 вкъщи против Реал Сосиедад в мач от 29-ия кръг на испанското състезание. Кеко откри в деветата минута на срещата, а Микел Оярсабал (79) изравни. В 85-ата попадение на домакините беше анулирано след проверка благодарение на ВАР. “Бяло-виолетовите” на Роналдо са с две точки пред зоната на изпадащите. В деветата минута отбраната на баските не почисти добре топката и Кеко означи с удар от 15 метра по диагонала. В 79-ата Микел Оярсабал изравни с глава от осем метра. Центрирането пристигна от крайници на Салнгали. В 85-ата Кико Оливас вкара нов гол, който в началото беше зачетен, а по-късно анулиран поради игра с ръка. СТАТИСТИКА ОТ МАЧА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА КЛАСИРАНЕ Примера дивисион 29 кръг, неделя 31 март  Реал Валядолид 1:1краен резулат  Реал Сосиедад