Отборът на , управляван от Спас Желязков, намери своя герой

...

Отборът на Берое намери своя герой в WINBET е-футбол лига

Отборът на, ръководен от Спас Желязков, откри своя воин в шампионата на WINBET е-футбол лига в лицето на Маринов, който през вчерашния ден означи всичките 5 попадения в мачовете на своя отбор против на Валентин Джагълов.

И двата мача от топ 14 на електронното състезание на България бяха излъчени нощес по Sportal TV.

Първата среща сред Желязков и Джагълов не излъчи победител. Неразбирателство в отбраната на гостите разреши на Берое да поведе в резултата посредством Маринов в 53-ата минута. Няколко минути по-късно Пирин съумя да върне попадението посредством Дафков (66 мин.).

Бърз ответен гол на Маринов (68 мин.) още веднъж изведе старозагорския отбор напред в резултата. Секунди преди последния сигнал на виртуалния арбитър, Гуцев (90+4 мин.) вкара изравнителния гол и мачът приключи с 2:2. Във втория ефирен мач от WINBET e-футбол лига за деня, Маринов съумя да означи хеттрик (8, 16, 51 мин.).

Валентин Джагълов направи няколко отлични разигравания и контраатаки, само че съумя да осъществя единствено едно попадение в 37-ата минута посредством Тусонджиев.

WINBET е-футбол лига се провежда от „ Спортс Мениджмънт България “ и се излъчва извънредно от Sportal TV всеки работен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за шампионата бихте могли да откриете на уеб страницата efootball.bg.