ЧИКАГО (AP) — Едуард Оливарес и Ник Гонзалес са домакини,

...

Оливарес, Гонзалес Хоумър ще поведат Пайретс до победа с 5-4 над Къбс

ЧИКАГО (AP) — Едуард Оливарес и Ник Гонзалес са домакини, а Питсбърг Пайретс победи Чикаго Къбс с 5-4 в четвъртък вечер.

Оливарес удари хоумър с два ръна в първия ининг. Той също по този начин удвои и вкара в шестия против Джъстин Стийл (0-1), с цел да направи 5-3.

Гонзалес направи соло удар в четвъртия, а Джаред Джоунс (3-4) означи седем в шест солидни ининга. Колин Холдерман се отхвърли от жертвен удар на Кристофър Морел в осмия, само че Пиратите започнаха серията от четири мача с победа, откакто изгубиха шест от осем. Те изгубиха два от трите на Къбс в Питсбърг през уикенда.

Джоунс беше упрекнат в три ръна и седем попадения. 22-годишният десничар има най-малко пет ининга и е позволил три ръна или по-малко във всеки от деветте си старта в кариерата.

Аролдис Чапман работи седми. Holderman удари Seiya Suzuki в лявата ръка, извеждайки осмия, а кечърът Yasmani Grandal се хвърли диво преди всичко, откакто удари ролката на Cody Bellinger, поставяйки бегачите на второ и трето мяст...