Отборът на ЦСКА постигна победа с 2:0 срещу втородивизионния Спортист

...

ЦСКА загря за Арда Кърджали с лесна победа над Спортист Своге на Армията

Отборът на ЦСКА реализира победа с 2:0 против втородивизионния Спортист Своге в последната си инспекция преди началото на новия футболен сезон у нас.

„ Червените “ откриха резултата в 41-ата минута, когато Тибо Вион центрира балонно в наказателното поле на „ шоколадите “, стражът на гостите не съумя да хване топката, а от това се възползва Марк-Емилио Папазов, който с глава се разписа.

Десетина минути след началото на втората част съставът на Саша Илич удвои преднината си. Асен Дончев получи топката по десния фланг и центрира в пеналтерията на Спортист Своге, където връхлитащият от втора позиция Маурисио Гарсес „ чукна “ топката с тяло и тя влетя в долния ляв ъгъл на стража Василев.

В откриващия кръг на Първа лига „ армейците “ са домакини на Арда Кърджали в неделя, 10 юли, от 21 часа на стадион „ Българска войска “.