Отборът на ЦСКА победи Локомотив (Пловдив) с 2:0 в мач

...

ЦСКА стартира мощно сезона, заместникът на Каранга откри головата си сметка

ЦСКА се укрепва с още двама поради драмата против Рига
Отборът на ЦСКА победи Локомотив (Пловдив) с 2:0 в мач от първия кръг на Първа професионална лига, който се игра на стадион " Българска войска ".

Воденият от треньора Нестор ел Маестро отбор изкова триумфа във втората част, като дебютни попадения за " армейците " се регистрираха новите попълнения Мауридес и Жоржиньо.

С главен принос за триумфа беше ганаецът Едвин Джеси, който влезе като запаса след почивката и изостри офанзивата на ЦСКА. Така след центриране на Джеси се стигна до откриването на резултата от Мауридес, който се разписа с глава в 51-ата минута.

В 62-ата ЦСКА стигна до втори гол след триходова композиция сред Тиаго, Джеси и Джеферсон, който подаде към Жоржиньо и някогашният състезател на Сент Етиен не сбърка за 2:0.

В другия мач от кръга през днешния ден Славия и Берое не излъчиха победител. Двубоят на националния стадион " Васил Левски " приключи 1:1. Мартин Камбуров в 29-ата минута откри резултата, а Милчо Ангелов възвърне равенството в 50-ата минута.

Източник: offnews.bg