Отборът на Септември (София) стана поредният осминафиналист за Купата на

...

Септември на осминафинал за Купата след голово шоу със Спартак

Отборът на Септември (София) стана следващият осминафиналист за Купата на България. Момчетата на Милен Радуканов обаче трябваше да преминат през изключителна драма против плевенския Спартак. Зрелището в столичния квартал " Драгалевци " приключи при резултат 4:3.
 Берое е на осминафинал за Купата на България
Берое не се затрудни с последния във Втора лига

Заралии са осминафиналисти за Купата на България

Началото беше стремително за септемврийци, които поведоха още в 4-ата минута посредством младежкия национал Георги Русев. Малко по-късно обаче паритетът беше възобновен, откакто Петър Тончев наказа някогашния си клуб.
 Арда се оправи с Хебър и е осминафиналист за Купата на България

Кърджалии се постановиха с 2:0 над своя противник

Случилото се не тормози столичани, които до почивката осъществиха още две попадения в мрежата на Борислав Начев, като те бяха дело на Стилиян Николов и Борис Галчев.

Изненадващо за домакините обаче, Спартак се подвигна на взлом през втората част и докара нещата до 3:3 след два гола на снажния централен бранител Кристиян Григоров.

Така кулминационната точка на конфликта беше оставена за 87-ата минута, когато съдията Петър Кузев отсъди дузпа за Септември. Тя бе тъкмо осъществена от Павел Петков и по този начин хората на Милен Радуканов не престават в идната фаза на конкуренцията.
 Локомотив (Пловдив) разруши Балкан (Ботевград) с 3:0 като посетител
Локо (Пд) мина елементарно през Балкан за Купата

" Смърфовете " с типичен триумф в Ботевград

СЕПТЕМВРИ - СПАРТАК (ПЛЕВЕН) 4:3

1:0 Русев (4), 1:1 Тончев (10), 2:1 Николов (12), 3:1 Галчев (44), 3:2 Григоров (56), 3:3 Григоров (78), 4:3 Петков (87-дузпа)