Отборът на се изкачи на третото място във френската след

...

Рен се изкачи в топ 3 на Лига 1

Отборът на се изкачи на третото място във френската след триумф с 2:0 вкъщи над. Така събра 62 точки, като има 3 повече от четвъртия, който е с мач по-малко. пък е 18-и с 31 и е заплашен от изпадане.

В воин за се трансформира хърватинът, който означи и двете попадения за бретанците. Само седмица след гръмката победа с 5:0 над, почитателите извършиха стадион “Роажон Парк ” в очакване на ново представление, само че трябваше да се въоръжат с самообладание против противник, който се бранеше ловко.

Все отново в края на първото полувреме вратата на беше разпечатана от, който овладя подаване на и направи беззащитен. Малко след попадението гостите можеха да върнат равенството, само че не съумяха. Второто полувреме беше равностойно, само че се стигна до 84-ата минута, когато постави точка на интригата и подпечата триумфа на.