Отборът на Саудитска Арабия шокира Аржентина и се наложи над

...

Футболния свят е в шок! Аржентина загуби от Саудитска Арабия!

Отборът на Саудитска Арабия шокира Аржентина и се наложи над Меси и компания с 2:1 в първия мач от Група C на Световното състезание.

Суперзвездата на Аржентина Лео Меси можеше да открие резултата още във 2-ата минута, само че ударът му беше избавен от вратаря на Саудитска Арабия.

В 8-ата минута футболист на Саудитска Арабия задържа Леандро Паредес в наказателното поле и след използването на ВАР съдията уточни бялата точка. Меси се нагърби с осъществяването и не сгреши за 1:0.

В 48-ата минута тимът на Саудитска Арабия стигна до равнене посредством Ал-Шекри, който надигра Ромеро и порази вратата на Емилиано Мартинес.

В 53-ата минута отборът на Саудтиска Арабия стигна до цялостен поврат след ужасно осъществяване на Ал-Досари.

Източник: cross.bg