Отборът на прибави втори успех на сметката си в Премиър

...

Саутхамптън взе своето срещу аутсайдера Уест Бромич

Отборът на прибави втори триумф на сметката си в Премиър лийг след относително лесна победа с 2:0 над като хазаин в среща от четвъртия кръг. беше прецизен за 1:0 в 41-вата минута, а в 69-ата заби атрактивно попадение за 2:0.

Така “светците” към този момент са с 6 точки, откакто в предходния кръг надвиха над с 1:0. В същото време Уест Бромич, който е дилетант, продължава да страда, като има единствено 1 точка до момента.

Саутхамптън сътвори голям брой шансове през първото полувреме, само че единствено един път откри път към мрежата. Четири минути преди почивката Дженепо майсторски се освободи от съперниковите бранители и простреля за 1:0.

Отборът на натисна при започване на втората част, само че бързо домакините си върнаха самодейността. Логичното се случи в 69-ата, когато Ромеу вкара за 2:0 след хубав удар от въздуха.

Премиър лийг 4 кръг, неделя 4 октомври  Саутхамптън 2:0краен резулат  Уест Бромич Албиън