Отборът на постигна ключов успех с 2:1 над като гост

...

Армения триумфира на футболния терен в ключов момент

Отборът на реализира основен триумф с 2:1 над като посетител и след три дни ще се бори със за промоция в Дивизия “В”. В среща от предпоследния кръг на Група 2 на Дивизия “С” арменците се възползваха от малко си положения, които пристигнаха на контраофанзива. В същото време грузинците към този момент нямат късмет за продължение в по-горната дивизия.

Гостите, за които не игра, излязоха напред след прецизен изстрел на в 33-ата минута. Авторът на попадението удари и греда.

Грузия изравни посредством Валери Казаишвили от дузпа в 65-ата минута. Четири минути преди края обаче нападателят на Хофенхайм донесе успеха на Армения с красиво попадение.

!!!
— Official Armenian FF (@OfficialArmFF)
-рано денем Северна Македония пребори с 2:1 в другия мач от групата. Лига на нациите 5 кръг, неделя 15 ноември  Грузия 1:2краен резулат  Армения