Отборът на Нюкасъл надделя с 1:0 над Кристъл Палас в

...

Нюкасъл свали Кристъл Палас на земята с късен гол

Отборът на Нюкасъл надви с 1:0 над Кристъл Палас в мач от 9-ия кръг на британската Висша лига. Единственото попадение на “Сейнт Джеймсис Парк” през днешния ден осъществя испанският халф Микел Мерино в 86-ата минута. Той се появи в игра през второто полувреме и броени минути преди края на дуела донесе успеха на домакините с прекрасен удар с глава след центриране от корнер на Мат Ричи.

По този метод футболистите на Рафаел Бенитес се изкачиха на шесто място във краткотрайното класиране, като събраха 14 точки. “Орлите” от Лондон пък остава на последното 20-о място с едвам 3 точки, откакто в предишния кръг столичани изненадващо надделяха Челси с 2:1 на “Селхърст Парк”.

СТАТИСТИКА НА МАЧА

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Премиър лийг 9 кръг, събота 21 октомври  Нюкасъл 1:0краен резулат  Кристъл Палас