Отборът на Ница записа нов разочароващ резултат от началото на

...

Нова издънка на Ница

Отборът на Ница записа нов разочароващ резултат от началото на сезона в Лига 1. В мач от десетия кръг на френския шампионат “орлетата” изгубиха с 1:2 като хазаин на Страсбург. Още по-смущаващ е фактът, че гостите играха с човек по-малко повече от половин час.

И двете попадения за отбор от Източна Франция бяха дело на Нуно да Коста. Първият преди почивката, а вторият при започване на втората част. В 53-ата минута Ернест Сека от Страсбург направи дузпа и бе и бе изпъден с пряк червен картон. От бялата точка Пиер Лес-Мелу понижи. Последва сериозен напън на Ница, само че вратарят на гостите Бингуру Камара на няколко пъти избави вратата си от второ попадение.

Така Ница остава с едвам девет точки от началото на шампионата и остава на 14-а позиция - на едвам точка от рисковата зона. Страсбург от своя страна към този момент е с девет на 18-о място.

СТАТИСТИКА

КЛАСИРАНЕ Лига 1 10 кръг, неделя 22 октомври  Ница 1:2краен резулат  Расинг Страсбург