Отборът на Ница може да съжалява за изпуснатите три точки

...

Ница изпусна победата срещу Тулуза

Отборът на Ница може да съжалява за изпуснатите три точки при гостуването на Тулуза от деветия кръг на френската Лига 1. Двубоят на стадион " Мюнисипал " приключи 1:1, като гостите от Лазурния браг пропиляха задатъка си при започване на втората част. Басем Срарфи изведе Ница напред в 30-ата минута. Резултатът се резервира до почивката, само че малко след подновяването на играта Матийо Досеви изравни. Така Ница остана на десето място в класирането с 11 точки, до момента в който Тулуза върви седми с 13. Отборът на Тулуза към този момент трети мач подред не съумява да реализира победа вкъщи, а общо в Лига 1 не познава усета на триумфа към този момент цели пет мача. Лига 1 9 кръг, петък 5 октомври  Тулуза 1:1краен резулат  Ница