Звездите на Арсенал трябваше да сподавят смеха си, когато Арсен

...

„Арсен Венгер загуби с нас само веднъж в Арсенал – не можехме да спрем да се смеем“

Звездите на Арсенал трябваше да сподавят смеха си, когато Арсен Венгер изпадна в гняв на полувремето на Олд Трафорд.

Артилеристите изпитаха наслада и обезсърчение в Манчестър Юнайтед по време на дългото ръководство на Венгер, където се радваха на няколко победи, определящи купата, само че също по този начин бяха в края на някои безспорни скривания, в това число проваляне с 6-1 в Theatre of Dreams през 2001 година

Арсенал губеше с 5-1 на почивката, което накара нормално мекия французин да загуби с играчите си. Тирадата обаче нямаше стремежи резултат върху целия тим, като някои откриха всичко за много занимателно.

„ Единственият път, когато Арсен загуби, беше, когато бяхме победени с 6-1 от Ман Юнайтед “, сподели пред Betway именитият пазач на артилеристите Дейвид Сиймън. „ На полувремето губехме с 5-1. Влязохме и Арсен взе бутилката си с вода в ръката си, хвърли я и с френски акцент сподели: „ Това не е задоволително! “

„ Но с френски акцент не звучи напълно вярно и аз и Рей Парлър бяхме к...