Гари Невил нагло избра мач от ФА Къп като своя

...

Гари Невил не може да помогне, но изневери, докато избира любимия си мач от Висшата лига за сезона

Гари Невил безочливо избра мач от ФА Къп като своя обичана игра от Висшата лига за сезона по време на края на Sky Sports сезонни награди.

Невил и Джейми Карагър бяха натоварени да попълнят няколко категории по време на последната футболна стратегия в понеделник вечер за сезона след равенството 3-3 на Астън Вила с Ливърпул. Професионалното дуо дефинира своя тим на сезона, както и най-хубав състезател, млад състезател, треньор и дилетант, преди да стигне до обичания си мач.

Карагър избра трилъра с осем гола сред Челси и Манчестър Сити на Стамфорд Бридж през ноември – неуместно занимателно тъждество 4-4, което приключи с изравнителен гол в последната минута. Но Невил просто подцени разпоредбите и избра успеха на Манчестър Юнайтед с 4-3 над Ливърпул в четвъртфинала на ФА Къп през март.

Като почитател на Юнайтед, Невил явно се радваше на успеха на Амад Диало в продълженията, само че неговото нарушение на разпоредбите не остана неусетно. Водещият на Sky Sports Дейвид Джоунс се пошегув...