Отборът на Наполи се наложи с минималното 1:0 над Болоня

...

Наполи измъкна трите точки в Болоня

Отборът на Наполи се наложи с минималното 1:0 над Болоня в мач от седмия кръг на италианската Серия А. Единственото попадение в срещата бе дело на Виктор Осимен.

Първата по-добра опция в срещата бе превърната в гол. В 23-ата минута Ирвинг Лосано показва прелестна техника и с красиво прехвърлящо центриране откри Виктор Осимен, който откри резултата.

В началото на втората част Калиду Кулибали означи второ попадение за неаполитанците, само че след обзор с ВАР попадението бе анулирано поради игра с ръка при офанзивата.

Болоня отвърна с прекрасен удар на Родриго Паласио, само че един от бранителите блокира опита му.

В края на срещата домакините се активизираха, само че без триумф.

Така Наполи се изкачи до третата позиция и към този момент има 14 точки, а Болоня от своя страна е едвам 14-и с 6 пункта в актива си.
Източник: fakti.bg