Отборът на Наполи постигна победа с 2:1 при гостуването си

...

Наполи се справи с Дженоа като гост

Отборът на Наполи реализира победа с 2:1 при гостуването си на Дженоа в дуел от 31-ия кръг на Серия “А”.

Елиф Елмас се разписа още в 7-ата минута, само че попадението му беше анулирано, защото ВАР сподели, че има игра с ръка по-рано в обстановката. Все отново “партенопеите” поведоха в резултата в добавеното време на първата част след удар на Дрис Мертенс от границата на наказателното поле. “Грифоните” обаче изравниха още в 49-ата минута, когато Едоардо Голданига засече центриране на Ласе Шьоне от корнер. Победният гол за неаполитанците означи Ървинг Лозано в 66-ата минута, като той получи превъзходен извеждащ пас от Фабиан Руис.
90+4 | 3 POINTS!
#GenoaNapoli 1-2
#SerieATIM

#ForzaNapoliSempre pic.twitter.com/bFC6QIFvjP
— Official SSC Napoli (@en_sscnapoli) July 8, 2020 Серия А 31 кръг, сряда 8 юли  Дженоа 1:2краен резулат  Наполи