Отборът на Марица загуби контролата срещу Левски с 1:3. Мачът

...

Марица поведе на Левски, но “сините“ направиха направи пълен обрат в контрола

Отборът на Марица загуби контролата против Левски с 1:3. Мачът се игра в Правец. Станислав Маламов откри за маричани, само че след голове на Асен Чандъров, Илиян Стефанов и Роналдо " сините " стигнаха до триумфа.
Прочетете още
Марица откри в 42-та минута, когато Сали Садъков проби по десния фланг и центрира към Станислав Маламов, който от близка отдалеченост прати кълбото в мрежата на Иван Андонов.

Секунди по-късно " сините " изравниха резултата. Ивелин Попов откри Патрик-Габриел Галчев. Крайният защитник центрира в наказателното поле Илиян Стефанов, който засече с глава, а там Асен Чандъров съумя да отклони топката и да се разпише.

Второто полувреме Левски към този момент направи цялостен поврат, когато в 47-ата минута Ивелин Попов откри Илиян Стефанов в наказателното поле, който с глава не остави късмет на стража на Марица.

Секунди по-късно Веселин Марчев можеше да вкара гол. Той засече пас в наказателното поле, откакто с топката се размина Хосе Кордоба, само че Пламен Андреев съумя да се намеси. В 58-ата минута Милен Танчев видя, че вратарят на Левски бе излязъл доста напред и стреля съвсем от центъра, само че кълбото се отби в десния непряк дирек.

В 79-та минута Роналдо оформи крайния резултат.  Жереми Петрис извърши дълъг тъч към Рикардиньо, който смъкна с гърди за Роналдо, а бразилецът не сгреши за 3:1.

Левски:  Иван Андонов, Келиан ван дер Каап, Кристиан Димитров, Цунами, Патрик-Габриел Галчев, Дейвид Михалев, Асен Чандъров, Преслав Бачев, Ивелин Попов, Кристиян Йовов, Илиян Стефанов

Марица: Петър Начев, Мирослав Пушкаров, Мартин Газиев, Димитър Аврамов, Соломон Джеймс, Ифеани Дейвид, Христиан Димитров, Георги Трифонов, Станислав Маламов, Валери Домовчийски, Веселин Марчев
Източник: trafficnews.bg