Отборът на Лудогорец до 18 години отпадна от младежката Шампионска

...

Лудогорец отпадна от младежката Шампионска лига

Отборът на Лудогорец до 18 години отпадна от младежката Шампионска лига. В плейофите отборът от Разград загуби с 0:2 вкъщи против Динамо Минск и с общ резултат 1:2 завърши присъединяване си в шампионата.

Попадение на Трофим Мелниченко още в 12-ата минута даде задатък в интерес на гостите, а Максим Будзко от дузпа осъществя втория гол в 67-ата минута на дуела.

Червен картон от гостите получи Иля Казаков в 86-ата минута, само че Лудогорец не съумя да се възползва от численото си предимство на терена и завърши присъединяване си в шампионата.

Двата мача сред тимовете се играха в Разград поради възбрана на УЕФА за осъществяване на дуели в Беларус.

състав на Лудогорец: Умут Хабил, Георги Караиванов, Симеон Шишков, Румен Павлов, Николай Николов, Никола Тодоров, Димитър Иванов, Раян Иванов, Александър Маринов, Йоан Йорданов, Константин Димитров (като запаси влязоха Никола Георгиев, Дениз Хаджиев, Петър Кирев, Антонио Попов, Кристиян Николов)
Източник: novsport.com