Отборът на Локомотив II (Пловдив) постигна победа при гостуването си

...

Дубълът на Локомотив се справи с Борислав Първомай

Отборът на Локомотив II (Пловдив) реализира победа при гостуването си на Борислав (Първомай) в отсрочена среща от Югоизточната Трета лига. Възпитаниците на Христо Телкийски се постановиха с 2:1 над домакините.
Прочетете още
Тимът на Борислав първи стигна до попадение в срещата. Андрей Атанасов даде преднина на домакините. Локомотив II съумя да върне попадението преди почивката. Иван Сулев бе прецизен от дузпа за 1:1.

През втората част “черно-белите ” стигнаха до цялостен поврат – Иван Михайлов се разписа за крайното 1:2. В последните минути на срещата Иван Арамазов бе изпъден с пряк червен картон.

В събота (12.11) Локомотив II гостува на Верея (Стара Загора). Двубоят ще е от 14:30ч. на стадиона в квартал „ Кольо Ганчев ”.

Източник: trafficnews.bg