Отборът на Левски записа втора победа в предсезонната си подготовка

...

Левски с първи трофей за сезона

Отборът на Левски записа втора победа в предсезонната си подготовка за новия сезон.
Днес възпитаниците на Станимир Стоилов надиграха с резултат 3:1 северномакедонския вицешампион Академия Пандев. Роналдо откри още в шестата с третия си гол за „ сините “, а Билал Бари удвои в 34-ата минута. Отново мароканецът оформи класиката в 70-ата минута. В 82-ата минута братът на северномакедонската легенда Горан Пандев - Сашко, върна едно попадение, което обаче се оказа и последното в мача.

По този метод столичани подвигнаха трофея „ Георги Соколов “, който е отдаден на 80-годишнината от рождението на една от емблемите на клуба - Георги Соколов. Лошата вест за Станимир Стоилов бе, че Ивелин Попов се контузи още при започване на мача и даде знак да бъде заменен, като на терена се появи Билал Бари.

„ Сините “ към този момент изиграха две контроли през лятото. В първата от тях приключиха наедно 1:1 с новака в efbet Лига Септември София, а мачът бе в необикновен формат и не бе цялостни 90 минути. Във втората си инспекция Левски победи Пирин Благоевград с 2:1, а новото попълнение Роналдо означи и двата гола. За Левски предсотя още две контроли - против Локомотив София на 27.06 и против Етър Велико Търново на 05.07.
Източник: dnesplus.bg