Отборът на Касъмпаша постигна страхотна победа с 3:2 като гост

...

Касъмпаша със Страхил Попов направи невероятен обрат

Отборът на Касъмпаша реализира страхотна победа с 3:2 като посетител на Чайкур Ризеспор в първия кръг на новото първенвство в турската Суперлига. Играчите на Кемал Йоздеш губеха с 0:2, само че съумяха да създадат страховит поврат в последните 15 минути на дуела. Цял мач за гостите записа и българският бранител Страхил Попов.

Домакините взеха удобна преднина, откакто Саму откри резултата в 33-ата минута, а в 55-ата Ялчън удвои.

Касъмпаша обаче не се съобщи и първо в 75-ата минута Диагне понижи от дузпа, а по-късно в 81-ата минута Сербест изравни.

Истинската драма обаче настъпи в 3-ата минута на добавеното време, когато Халили заби трети гол за гостите и по този начин донесе триумфа на своя отбор за крайното 2:3.

Така Касъмпаша стартира сезона с победа и с първи три точки в актива си. Чайкур Ризеспор пък има защо да съжалява, че не взе нищо от този мач. Сюпер лиг 1 кръг, събота 12 август  Аланияспор 1:3краен резулат  Касъмпаша