Отборът на Кадис надви с 3:1 Алавес в мач от

...

Кадис се справи с лекота с десетима от Алавес

Отборът на Кадис надделя с 3:1 Алавес в мач от 18-ия кръг на испанската Ла Лига.

Домакините започнаха с попаденията още в 15-ата минута, когато прецизен бе Алекс. Осем минути по-късно резултатът бе подравнен след гол на Хоселу.

В началото на втората част Алберто Родригес не премери дейностите си и след недодялан фаул получи втори жълт картон, респективно червен, и напусна терена рано-рано.

Това даде подтик на домакините, които 6 минути по-късно още веднъж поведоха в резултата посредством гол на Антони Лосано.

Всичко завърши в 68-ата минута, когато Алваро Негредо оформи крайното 3:1.

Така Кадис продължава с положителното показване и с 23 точки окупира деветата позиция. Алавес, от своя страна, позволи второ следващо проваляне, което го свлече до 14-ата позиция с 18 пункта.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `