Отборът на Ислоч записа победа с 2:1 над Славия Мозир

...

Бивш левскар наказа Ислоч, но все пак Славия загуби

Отборът на Ислоч записа победа с 2:1 над Славия Мозир в мач от 5-ия кръг на беларуското състезание. И трите попадения в мача паднаха през втората част, а голът за гостите от Славия бе дело на някогашния футболист на Левски Франсис Нар.

Домакините откриха резултата в 63-ата минута посредством Дмитрий Комаровский, който се разписа от противоречиво отсъдена дузпа в интерес на Ислоч. Десет по-късно, този път след негова асистенция, Николай Януш вкара, увеличавайки преднината на своя отбор.

Второто попадение в мача значително предреши крайния победител, само че все пак гостите демонстрираха темперамент и съумяха да понижат пасива си. Франсис Нар се разписа в 77-ата минута, с цел да оформи крайния резултат.
Източник: fakti.bg