Отборът на Херта (Берлин) записа четвърта поредна загуба в Бундеслигата

...

Пропадането на Херта продължава

Отборът на Херта (Берлин) записа четвърта поредна загуба в Бундеслигата с 1:2 вкъщи против Фортуна (Дюселдорф) в мач от 28-ия кръг. Загубата смъкна столичани в долната половина в класирането. Гостите излязоха напред в резултата след контра в 35-ата минута. Роувен Хенингс подаде към Бенито Раман, който осъществя с хубав удар от 16 метра, благодарение на напречната греда. Шест минути по-късно домакините изравниха след ново скоростно нахлуване. Ондрей Дуда получи по десния фланг и цетрира ниско. Марко Груич стигна до топката и насочи елегантно към далечния ъгъл за 1:1. В 61-ата защитата на берлинчани още веднъж сбърка. След центриране отляво топката стигна до Раман, чийто първи удар не беше задоволително акуратен, само че при добавката нямаше амнистия - 1:2. СТАТИСТИКА ОТ МАЧА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА КЛАСИРАНЕ Бундеслига 28 кръг, събота 6 април  Херта 1:2краен резулат  Фортуна Дюселдорф