Отборът на Барселона победи Милан с 1:0 в контрола, играна

...

Барса би Милан с 1:0 в контрола

Отборът на Барселона победи Милан с 1:0 в контрола, играна в Лас Вегас (САЩ). Победното попадение за каталунците означи Ансу Фати при започване на второто полувреме. Нападателят самичък създаде гола си, като пое топката отляво, влезе остро към средата на терена и с мощен и прецизен шут вкара топката във вратата на Майк Менян.

В отбора на Барса като титуляр стартира новото попълнение Ориел Ромеу, а като подправена деветка в нахлуване бе употребен Феран Торес. За испанците в игра не се появи френският национал Усман Дембеле, който е пред трансфер в Пари Сен Жермен.

В 66-ата минута Роналд Араухо вкара гол за Барселона след асистенция на Роберт Левандовски, само че той бе анулиран поради състояние на засада.