Отборът на Арсенал не успя да победи в пореден мач,

...

Арсенал с нова издънка у дома

Отборът на Арсенал не съумя да победи в следващ мач, откакто приключи 1:1 при семейството на Уулвърхемптън в дуел от 11-тия кръг на Висшата лига. За домакините голът беше маркиран от Пиер-Емерик Обаменянг, като през втората част " вълците " изравниха с гол на Раул Хименес.

Началото на дуела беше напълно в интерес на гостите. С удари от междинна отдалеченост се отличиха Рубен Невес и Жоао Моутиньо, само че те не застриха чак толкоз мощно вратата на Бернд Лено.

Момчетата на Емери съумяха да наказажат пропуските на гостите в 21-та минута и попадението пристигна от прочут източник. След страховит пробив на Давид Луис по десния фланг бразилецът центрира и откри краката на Александър Лаказет. Французинът се обърна и откри фронтално против вратата Обамеянг, който разстреля Патрисио за 1:0.
Източник: fakti.bg