Отборът на Арда загуби последната си проверка на турска земя

...

Арда загуби контрола от датчани

Отборът на Арда загуби последната си инспекция на турска земя от лагера в южната ни съседка. Тимът от Кърджали записа проваляне с 1:2 от датския Вендсисел. Единственото попадение за българите осъществя Иван Коконов.

Датчаните откриха резултата в 21-ата минута. Тогава груба неточност на Алекс Петков разреши на Йенсен да остане самичък против Васил Симеонов и да открие.

В 80-ата минута Арда изравни. Центриране отдясно и Иван Коконов засече от воле топката във вратата.

Скоро обаче Вендсисел още веднъж излезе напред. Сойберг се оказа на стрелкова позиция в наказателното поле и със мощен шут разстреля българската врата. Това се оказа и последния гол в мача и по този начин Арда приключи с проваляне престоя си в Турция.
Източник: novsport.com