Отборът на Алавес записа трета поредна победа в Примера след

...

Алавес взе скалпа и на тима на Зеедорф

Отборът на Алавес записа трета поредна победа в Примера след 1:0 против Депортиво Ла Коруня в среща от 24-ия кръг, играна във Витория. Мунир Ел Хадади означи единствения гол в 61-ата минута. С триумфа баските към този момент имат задатък от цели 10 точки пред 18-ия Лас Палмас. Галиският отбор, който е управителен от Кларънс Зеедорф, е 19-и след 15-ата си загуба.

В шестата минута Рубен Дуарте удари греда. В 15-ата Флорин Андоне не съумя да се възползва от неточност на Родриго Ели. В 17-ата Закария Бакали също нацели греда. В 48-ата Рубен Мартинес се оправи с нова заплаха след удар на Ману Алехандро Мартинес. В 61-ата някогашният нападател на Барселона Мунир осъществя превъзходен гол. Той финтира защитник и от 20 метра прати топката в горния десен ъгъл на вратаря - 1:0.

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Примера дивисион 24 кръг, събота 17 февруари  Алавес 1:0краен резулат  Депортиво Ла Коруня