Опитният защитник Любомир Гуцев е под въпрос за домакинството на

...

Опитен защитник на Пирин под върпос за Локо

Опитният бранител Любомир Гуцев е под въпрос за семейството на Пирин против Локомотив (Горна Оряховица) от 26-ия кръг на Втора лига. Гуцев има мускулен проблем в прасеца на левия крайник, който го извади от мачовете с ЦСКА 1948 и Несебър, като очакванията бяха най-малко за вчерашното посещение край морето да бъде на линия.

Той се контузи още в 5-ата минута на мача с Литекс от удар на съперников състезател, само че стисна зъби и изкара срещата до края. Лекарският щаб на орлетата ще направи тест на Гуцев и до сряда ще се преценя дали може да бъде разполагаем на старши треньора Иван Стойчев. Пиринци взеха през вчерашния ден глътка въздух, откакто си потеглиха с инфарктна победа с 3:2 и чакам семейството на Локомотив (ГО) в четвъртък, с цел да създадат нова крачка към оцеляването си. Заради Великденските празници, мачовете във Втора лига от 26-ия кръг ще се играят в четвъртък и петък.