Олимпиакос претърпя поредна загуба в баскетболната Евролига след домакинско поражение

...

Везенков игра четири минути при поредна загуба на Олимпиакос в Евролигата

Олимпиакос претърпя поредна загуба в баскетболната Евролига след домакинско проваляне от Анадолу Ефес с 67:86.

Българският национал Александър Везенков още веднъж получи малко игрово време, като прекара на игрището 4 минути. Активът на българина се изчерпа с един несполучлив опит за тройка и един чадър.

Поражението е пето за гръцкия тим в Евролигата този сезон.

Василие Мицич приключи с 27 точки, а Шейн Ларкин добави 24 за Ефес.

Олимпия Милано оглави класирането след шеста поредна победа този сезон. Италианският отбор се наложи над Витория с 81:74 в Медиоланум Форум.

Амедео Дела Вале приключи с 15 точки, от които 13 вкара в последната четвърт за спечелилите.

Реал Мадрид реализира първа победа като посетител за сезона след 75:60 против Цървена звезда. Испанският гранд преодоля горещата атмосфера в Щарк Арена в Белград и след изключителна четвърта част извоюва успеха.

Серхио Лул приключи с 16 точки, а Руди Фернандес добави 12 за триумфа на " белия балет ".