Ню Орлиънс Пеликанс победи гостуващия Милуоки Бъкс със 107:100 точки

...

35 точки на Антетокумпо не стигнаха на Милуоки срещу Ню Орлиънс

Ню Орлиънс Пеликанс победи гостуващия Милуоки Бъкс със 107:100 точки в поредна среща от постоянния сезон на НБА.

С отлични изяви за " пеликаните " в края на дуела се отличи Зайън Уилямсън. Тежкото крило вкара 11 точки за осем минути в последната четвърт и завърпу срещата с общо 28 точки. Още 25 прибави Си Джей МакКълъм, а Ню Орлиънс по този начин и не изпусна водачеството в резултата, откакто го взе в самия завършек на първата четвърт.

За Милуоки с 35 точки и 14 битки завърши Янис Антетокумпо, а Малик Бийзли и Деймиън Лилард вкараха по 20 точки. Нито един от останалите им съотборници обаче не вкара повече от седем точки, което се оказа главната причина за провалянето на " елените ".

В класирането Ню Орлиънс е на четвърто място на Запад с 45 победи и 28 загуби, като заема пето място, до момента в който на Изток Милуоки е на втора позиция с 46 победи и 27 провали.