Ница продължи с провалите във френската Лига 1, като този

...

Ница продължи с провалите

Ница продължи с неуспехите във френската Лига 1, като този път инкасира проваляне вкъщи от Монпелие с 1:2.

Гостите вкараха седми гол в първите 15 минути на мачовете този сезон, когато Тибодо прати топката във вратата си в 10-а минута.

Успеваемостта на Ница, когато допусне първи гол в мачовете през сезона е 5 загуби от 5 мача. Но съставът съумя да изравни единствено 2 минути по-късно. Голът осъществя Жереми Бога, който вкара за четвърти път този сезон, само че и първи след 10 декември 2023 година.

Тежи Савани бе основал 72 шанса за отбелязване на гол през актуалното състезание, което бе повече от всеки различен състезател във френската Лига 1 преди този дуел. А Монпелие получи правото да извърши дузпа и за 15-ти следващ път топката бе вкарана във вретата. Точно Тежи Савани извърши 11-метровия углавен удар.

В класирането Ница остана на петата позиция с преднина от единствено една точка пред Ланс, който обаче в съботната вечер приема Брест.