'Не е лесно за едно човешко същество и той не

...

Пеп Гуардиола критикува критиците на Ерлинг Хааланд, след като нападателят отбеляза победата на Ман Сити срещу Брентфорд – но признава, че „не е в най-добрата си форма“ след завръщането си от контузия

'Не е елементарно за едно човешко създание и той не е в най-хубавата си форма. В такива мачове като Брентфорд имате потребност от Ерлинг “, добави мениджърът на Сити.

Това беше 22-ият гол на Хааланд за сезона и попадението му в 71-та минута Марк Флекен, откакто се нахвърли при пропуск на Кристофър Айер, значи, че към този момент е вкарал против всеки от 21-те съперници от Висшата лига, против които се е изправял.

Попадението на Ерлинг Хааланд през второто полувреме донесе на Манчестър Сити Победа с 1-0 над Брентфорд

Пеп Гуардиола отвърна на критиците на Хааланд, откакто пропусна няколко положения против Челси