Националният отбор на Испания продължава да не познава поражението под

...

Испания остава без загуба под ръководството на Лопетеги

Националният тим на Испания продължава да не познава провалянето под управлението на Хулен Лопетеги. Ла Фурия приключи наедно 1:1 с Швейцария в контролна среща, играна във Виляреал.

22-годишният десен бек на Реал Сосиедад Алваро Одриосола даде преднина на испанците в 29-ата минута с изстрел от границата на наказателното поле, а гостите изравниха в средата на второто полувреме с гол на Рикардо Родригес, който се възползва от неточност на Давид де Хеа. До началото на Мондиала Испания ще изиграе още една контрола с Тунис на 9 юни, а ден по-рано противник на Швейцария ще бъде Япония.

Ла Фурия няма загуба в 19 мача под управлението на Лопетеги. Той оглави тима след Евро 2016 и от този момент Испания записа 13 победи и 6 равенства. В груповия стадий на Световното състезание Испания е в група с Португалия, Мароко и Иран. /БГНЕС
Източник: bgnes.com