Националният отбор на Германия постигна много важна победа в груповата

...

Германия се измъкна срещу Швеция с гол в края и продължава да мисли за 1/8-финалите

Националният тим на Германия реализира доста значима победа в груповата фаза на Световното състезание по футбол 2018 . Шампионът от 2014 година измъчено победи Швеция с 2:1, като воин за отбора на Йоахим Льов стана Тони Кроос.
Още в средата на първата част Олаф Тойвонен откри след превъзходен извеждащ пас, който той пое и трансферира елегантно Нойер - 0:1.
Последваха мощни минути за " маншафта " до почивката, само че без триумф. След паузата на терена се появи Марио Гомес и още в 48`, въпреки и с дребна доза шанс, Марко Ройс изравни. Това даде очаквания на германците, които започнаха натиска си още от 50`. В последна сметка трябваше да изчакат до продълженията на срещата, когато Тони Кроос, който изигра неповторим мач за отбора си, извърши добре свободен удар и донесе успеха на своя отбор.
Всичко най-интересно за сложната победа на Германия над Швеция четете в SportLive.bg
Източник: actualno.com