Националният отбор на Белгия победи Естония с 5:0 в европейска

...

Белгия победи Естония с 5:0 в европейска квалификация от Група F

Националният тим на Белгия победи Естония с 5:0 в европейска подготовка от Група " F ", играна в Брюксел. Два гола за " алените дяволи " вкара таранът Ромелу Лукаку при започване на второто полувреме.

Преди него точни за Белгия бяха Ян Фертонген и Леандро Тросар, а в края на мача се разписа и Шарл де Кетеларе след асистенция на новото попълнение на Манчестър Сити Жереми Доку.

Белгия продължава да води в класирането на групата, само че един до друг с отбора на Австрия, който се наложи при гостуването си на Швеция с 3:1. Първото полувреме на мача в Стокхолм приключи без голове, само че за четвърт част след почивката Михаел Грегорич и Марко Арнаутович на два пъти подсигуряваха трите точки на австрийците.

Едва в последната минута Емил Холм означи почетния гол за шведите след асистенция да Деян Кулушевски.