Националният отбор на България претърпя второ поредно поражение в квалификациите

...

Косово победи България на Васил Левски

Националният тим на България претърпя второ следващо проваляне в квалификациите за Европейското състезание по футбол през 2020 година. " Лъвовете " бяха надиграни от Косово на националния стадион " Васил Левски " с 2:3.
Още в 15` Рашица откри резултата за гостите, само че преди почивката Ивелин Попов изравни с красиво попадение. След почивката появилият се като запаса Кристиян Димитров направи обрата цялостен след тъкмо осъществяване с глава при центриране от корнер. До края на мача обаче гостите бяха по-дейният отбор и разумно стигнаха до триумфа след две попадения за крайното 2:3.
По този метод България продължава без победа под управлението на Красимир Балъков и без победа в квалификациите. До момента " трикольорите " имат две равенства и две загуби, като остават с две точки. Косово към този момент ни изпревари в Група А, като има актив от 5 точки.
Всичко за загубата на България от Косово четете в SportLive.bg .
Източник: actualno.com