Наставникът на Лудогорец Станислав Генчев даде мнението си след успеха

...

Генчев: Имаме шампионски манталитет, Локо се доближава до ЦСКА

Наставникът на Лудогорец Станислав Генчев даде мнението си след триумфа с 2:1 над Локомотив (Пловдив) в дербито на efbet Лига. Специалистът остана удовлетворен от това, което демонстрираха " орлите " през второто полувреме.

" Труден дуел за нашия тим, през първото полувреме изпитвахме много затрудения, можеше да не се приберем с задатък, а в противен случай. След почивката поехма напълно контрола върху мача, създадохме много положения. Допускахме обикновени неточности, губехме топката в нашата половина, трябваше да заобикаляме вкарването на топката в средата на терена, където Локомотив насисташе терена. Паузата ни се отрази добре, вижда се настроението в играта на футболистите. Те откриха сили да извърнат резултата, сътвориха положения, това приказва за нрав на първенци. Локомотив играе атакуващо, имат много класни футболисти в офанзива, през днешния ден феновете завоюваха. Всяка една победа е значима, изключително против тим като Локомотив. Те нямаха загуба от загуба. Доближават се като система и характерности до ЦСКА (Москва). Нашата цел е да спечелим шампионската купа, шампионата е още в средата, уповавам се до края на шамоионата да спечелим всичките си мачове. Лесно няма, елементарно е у дома пред тв приемника, това са шампионски победи, които са сладки и дават тенденция за работа ", сподели Генчев. efbet Лига 17 кръг, събота 23 ноември  Лудогорец 2:1краен резулат  Локомотив (Пловдив)