Наставникът на Етър Красимир Балъков не бе доволен от загубата

...

Балъков: Някой все едно беше омагьосал футболистите

Наставникът на Етър Красимир Балъков не бе удовлетворен от загубата на отбора му с 1:4 от Лудогорец, само че въпреки всичко счита, че отборът му се е показал на равнище в някои моменти от срещата. Бала счита, че основният миг е бил, че търновци не са съумели да задържат резултата 1:2 до почивката, като се пошегува, че някой е омагьосал футболистите му.

“Мисля, че 30 минути стояхме добре. Допуснахме елемнатрни първи голове, само че по-късно също стояхме добре и стигнахме до попадение. Трябваше да задържим до почивката този резултата. Точно товгава обаче ще кажеш, че някой омагьосва моите футболисти - Скерлев два или три пъти се подхлъзва. След това към този момент Лудогорец се успокои и те като са класен тим се въползваха. Липсваха ни някои съществени бранители, само че не можем да отдаваме чак толкоз значение на това. Ние можем доста по-добре да играем. Не подхождаме с огромен почит и терзание на футболния терен. Когато си стилен постоянно можеш да се противопсотавиш на Лудогорец. За малко не ни се случи през днешния ден. Аз в никакъв случай не съм казвал, че сме на равнището на водачите. Ние сме се опитвали да играем добре и в случай че можем да отмъкнем нещо от тях. Продължаваме по този метод, по който сме играли до момента. Футболистите са наясно, че нямаме огромен бюджет, само че се опитваме да бъдем на равнище. Искам Лудогорец у дома за Купата, с цел да забележим дали от третия път ще успеем да ги спрем”, сподели Балъков.