Надежда (Доброславци) стигна до важна победа с 2:0 над Ботев

...

Надежда изненада Ботев и мечтае за спасение

Надежда (Доброславци) стигна до значима победа с 2:0 над Ботев (Ихтиман) в дуел от 26-ия кръг на Втора група в Югозападната Трета лига. Домакините борят яростна борба за оцеляване, като все още заемат последната позиция в класирането, само че след днешния си триумф се приближават до по-горните места и към този момент изостават единствено на 3 точки от предпоследния.

Васил Първанов даде задатък на Надежда в 26-ата минута, а през второто полувреме Стилиян Симеонов реши всичко с попадение в 63-ата. Така отборът от Доброславци има 8 точки и записва първи триумф след разделянето на групите. Ботев (Ихтиман) бе в серия от три следващи победи, само че в този момент с тази загуба остава трети с 24 пункта.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.