На 22-ри октомври децата родени 2008/2009 водени от треньора им

...

Резултати от срещите на футболна школа „Христо Стоичков”

На 22-ри октомври децата родени 2008/2009 водени от треньора им Тодор Василев победи като хазаин тима на „ Орловец ” Кокаляне със 7:2.

Гостите от Кокаляне поведоха в резултата още в първата минута. Четири минути по-късно Мирослав Гочев вкара първото попадение за отбора на Етрополе. Младите очаквания на школата не стопираха да нападат своя противник, второто попадение м мача падна в 31-та минута още веднъж дело на Мирослав Гочев. Две минути по-късно Александър Цанев вкара третото попадение.  В последната минута на мача гостите от „ Орловец ” вкара своето второ попадение в мача. След почивката, етрополци не се отпуснаха и съумяха да вкарат още четири попадение дело на Мирослав Гочев, Владислав Алексиев, Станимир Асенов и Максим Толев.

В неделния ден, юношите старша възраст изиграха своя мач против отбора на „ Миньор ” Перник, който приключи при резултат 2:3. Първото попадение в мача падна в 8-та минута, когато гостите от Перник съумяха да преодолеят отбраната на „ Чавдар ” и поведоха в резултата. В 34-та минута Урлин Урлинов съумя да изравни резултата. След почивката в 60-та минута гостите още веднъж поведоха в резултата. Две минути по-късно перничани вкараха и своето трето попадение в мрежата на етрополци. Седим минути преди края на мача, етрополци пропукаха отбрана на перничани и изведоха Урлинов по левия фланг за крайното 2:3.
Източник: novinata.bg