На 21-ви май Чавдар бе домакин на срещата срещу Ботев

...

„Чавдар” Eтрополе с класическа победа над „Ботев” Ихтиман

На 21-ви май „ Чавдар ” бе хазаин на срещата против „ Ботев ” Ихтиман в мач от Югозападната  Трета лига.

Етрополци победиха гостите от Ихтиман с класическото 3:0.  През цялото време на мача, домакините диктуваха темпото на игра и бяха по-добрия отбор на терена, които справедливо се поздравиха с успеха след последния съдийски сигнал. През първата част малшанс не доближи на етрополската групировка да отбележат гол. През втората част домакините излезнаха още по-мотивирани и търсещи триумфът. Успехът за отбора воден от старши треньора Юруков не закъсня. В 55-та минута Андон Гущеров означи първото попадение в мача, откакто бе изведен от Николай Ботев самичък против вратаря.  Гостите от Ихтиман опитваха да нападат вратата на „ Чавдар ”, само че безрезултатно. В 74-та минута след осъществяване на директен свободен удар от Антон Гущеров,  Георги Маджаров означи за 2:0. В последната минута на продължението Борислав Трендафилов изведе топката към Мартин Кръстев, който означи за класическото 3:0.
Източник: novinata.bg