Монца постигна трета победа в последните си пет мача, след

...

Монца тласна Верона към опасната зона

Монца реализира трета победа в последните си пет мача, откакто се наложи с 3:1 над Верона като посетител в ранния мач от неделната стратегия в италианската Серия " А ".

За спечелилите на два пъти прецизен бе нападателят Лоренцо Коломбо, който по този метод записва втория и третия си гол от началото на акцията.

20-годишният Коломбо откри резултата в 41-вата минута, а още веднъж той бе прецизен за 0:2 в 73-тата минута.

Гостите подпечатаха триумфа си 10 минути по-късно с попадение на Лука Калдирола, а почетният гол за Верона пристигна в 86-ата минута и бе дело на Майкъл Фолоруншо.

С успеха на " Бентегоди " Монца събра 16 точки и се изкачи на осмо място в класирането.

Верона е на 17-о място с осем точки и още през днешния ден може да се окаже в зоната на изпадащите, в случай че Каляри победи вкъщи Дженоа.
Източник: novsport.com