Миньор отнесе с 4:0 Елин Пелин в среща от 25-ия

...

Миньор с втора победа за седмицата

Миньор отнесе с 4:0 Елин Пелин в среща от 25-ия кръг на Югозападната трета лига. Това би втора победа през тази седмица за " чуковете ", които в сряда победиха като посетител Германея с 2:1. Домакините поведоха в 31-ата минута. Хубава триходова акция стартирана от Илиян Илиев и минала през Киров бе приключена с глава от Георгиев за 1:0. Голът на успокоението падна след още половин час игра.

Капитанът Илиев центрира и Стоян Кадифчин удвои преднината на отбора. В 78-ата минута гостите останаха с човек по-малко, откакто Атанас Георгиев удари с лакет Милчев и бе отхвърлен от основния рефер Стоян Арсов.

До края на мача Миньор стигна до още две попадения. Първо Кадифчин се възползва от чудесна асистенция на Савов, а две минути преди края Стивън Милчев оформи крайното 4:0.

В класирането Миньор e 8-ми с 34 точки, а Елин Пелин е последното 18-то място с едвам 17 точки.

Югозападна Трета лига 25 кръг, събота 7 април  Миньор (Перник) 4:0краен резулат  ОФК Елин Пелин