Милан загря за двубоя в Лига Европа срещу Лудоторец след

...

Милан загря за Лудогорец с бой над слабак

Милан загря за дуела в Лига Европа против Лудоторец след огромен триумф над слабака СПАЛ с 4:0 в дуел от 24-ия кръг на Серия А. Два гола за триумфа осъществя Кутроне, а по един Борини и Билия.

Още във втората минута Кутроне засече центриране отдясно и се разписа във вратата на противника. Въпреки опитите за второ попадение през тези първи 45 минути Милан не съумя да вкара втори гол. Домакините бяха покрай изравняването, само че Вивиани нацели гредата зад вратаря на Милан.

В 65-ата минута още веднъж Кутроне беше прецизен като от няколко метра употребява неумела интервенция на вратаря на противника.

Гатузо може да остане отпред на Милан още 10 години

До края на дуела Билия и Борини оформиха крайния резултат. Билия се възползва от неточност на противник в 73-ата минута, а Борини оползотвори пас на Монтоливо и оформи крайния резултат.

Гатузо чака повече от нападател

В класирането след този триумф Милан е на 7-ото място с актив от 38 точки, а СПАЛ е на 18-ото място със 17.