Мениджърът на Манчестър Юнайтед - Ерик тен Хаг говори след

...

Тен Хаг: Бяхме ли вкарали за 2:0, всичко свършваше...

Мениджърът на Манчестър Юнайтед - Ерик загар Хаг приказва след равенството 1:1 против Кристъл Палас. Той беше на мнение, че тимът му не е направил задоволително, с цел да вкара втори гол в срещата.

" Контролирахме срещата и вкарахме прекрасен гол. Не бих споделил, че представянето ни е било допустимо най-хубавото, само че като цяло играхме на равнище. Трябваше обаче повече да се постараем да вкараме второ попадение. При 2:0 всичко щеше да е решено.

Каземиро извърши нарушаването инстинктивно, тъй като виждаше, че може да се стигне до заплаха пред вратата ни. Когато получите гол една или две минути преди края, е доста мъчно да го върнете, само че ние имахме подобен късмет посредством Каземиро. Трябва да си извлечем урок от случилото се ", добави нидерландецът.

Последния път победихме Арсенал без Каземиро, а в този момент би трябвало да създадем същото ", приключи експертът.
 Кристъл Палас и Манчестър Юнайтед приключиха 1:1 в мач от Висшата лига
Кристъл Палас спря победната серия на Манчестър Юнайтед с гол шедьовър в последните минути на мача