Марко Асенсио и Франсиско Аларкон-Иско вкараха по два гола за

...

Реал вкара шест гола за Купата на Испания

Марко Асенсио и Франсиско Аларкон-Иско вкараха по два гола за успеха на " Реал " (Мадрид) с 6:1 над третодивизионния " Мелия " в шампионата за купата на Испания.

Хави Санчес и Винисиус Жуниор също бяха измежду голмайсторите, с цел да стигне общият резултат до 10:1 и класиране на осминафиналите. В първата среща Белия балет се наложи с 4:0 в дребния испански анклав в северна Африка.

Мачът беше доста значим за Асенсио и Иско, които не получават доста шансове в първия тим след назначението на Сантяго Солари като старши треньор. А Иско започва за първи път като титуляр след уволнението на Хулен Лопетеги и даже постави капитанската лента.

Темпото не беше изключително високо, а до почивката резултатът беше 3:0, като Асенсио вкара първите две попадения в 33-ата и 35-ата минута. Гостите понижиха за 1:5 в 83-ата минута от дузпа, осъществена от Ясин Касми. /bnr.bg
Източник: dnesplus.bg