Марица поведе на Витоша Бистрица, но допусна обрат с 1:3

...

Марица поведе и падна в Бистрица

Марица поведе на Витоша Бистрица, само че позволи поврат с 1:3 в първия мач от 12-ия кръг пречупи Марица Пловдив с 3:1. Успехът усили актива на бистричани на 12 точки и те се изравниха с още три тима в борбата на дъното – Янтра Габрово, Добруджа и Созопол. Марица е на 8-о място със 17 точки в актива си.

Bеселин Марчев даде задатък в резултата на гостите в средата на първото полувреме, само че в добавеното време ветеранът Емил Гъргоров изравни. Минути откакто се появи на терена младокът Станислав Петров реализира цялостен поврат с втория гол в мача, а точка на разногласието постави различен деец. Нападателят Деян Христов с майсторско осъществяване наказа за трети път вратаря Илия Николов четири минути преди последния съдийски сигнал.
Източник: marica.bg