Марица (Пловдив) започва защитата на Купата с мач срещу Марица

...

Марица започва защитата на Купата днес

Марица (Пловдив) стартира отбраната на Купата с мач против Марица 2022 (Пловдив). Двубоят е от четвъртфиналите в шампионата ще се играе през днешния ден от 18:00ч. в зала " Сила ".
Прочетете още
За тази фаза на шампионата нямаше чоп, а мачовете бяха избрани от класирането след края на първия полусезон.

В последните си мачове в шампионата Марица победи като посетител Хектор (София) с 3:0, а Марица 2022 загуби от ДКС Варна (Варна) с 1:3.

Двата тима се срещнаха към този момент един път през този сезон в първия кръг от новия сезон в шампионата и Марица победи Марица 2022 с 3:0 гейма.

Билетите за срещата ще бъдат на цена от 5 лв..

Двубоят ще е генерална подготовка за маричанки преди първото домакинство на тима за новия сезон в групите на Шампионската лига. На 20 декември (вторник), от 18:00ч. шампионките ще срещнат турския гранд Еджзаджъбашъ Дайнавит (Истанбул).